Hex rondele Head Self përgjimi dhe Vetë Drilling vidë 4

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: USD0.001 - 0.12 / copë
 • Sasia Min.urdhër: 2TONS
 • Furnizimi Aftësia: 10000000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kompania jone

  Në industrinë shul, nuk është një margaritar i ndritshëm, ajo është e vendosur në jug të qytetit "gjirin Hangzhou Ura" Cixi, provincën Zhejiang, Kinë. Cixi Zhencheng Makinerisë CO., LTD. Kompania insiston në parimin e "Ndershmëria, pragmatizëm, kërkimit të së vërtetës, dhe risi" dhe vazhdimisht përpiqet për të ecur përpara. Vlera vjetore e prodhimit arrin qindra miliona juan.

  Me cilësi të lartë dhe pikënisje të re, kompania gjithmonë ndjek konceptin e cilësi të mirë, shërbim të mirë, çmim të arsyeshëm. Ajo ka fituar falënderim dhe besimin e mijëra konsumatorëve në vend dhe jashtë vendit. "Zhencheng" markë e vetë-shpimit vetë-përgjimi vidë është bërë reputacionin e një konsumatorit. Produktet janë eksportuar në Evropë, Azi, Afrikë, Amerikën e Veriut, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore dhe vendet e tjera. Kompania integron përparësi të plotë dhe "Ndërkombëtarizimi" strategji për të arritur arritje të shkëlqyer. Le "Zhencheng" vida lidhin të ardhmen e botës dhe le krejt Zhencheng përfitojnë botën!

  Pajisje ynë

  图片 1

   

  Certifikata ynë

  未 标题 -2


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!