Филип рамна глава Само прислушување и само за дупчење завртки 4

Краток опис:


 • ФОБ Цена: USD0.001 - 0.12 / парче
 • Мин.нарачката Количина: 2TONS
 • Набавка Способност: 10000000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Нашата компанија

  Во споите индустрија, има светла бисер, се наоѓа во јужниот дел на градот "Hangzhou Bay Bridge" Cixi, провинција Жеџијанг, Кина. Cixi Zhencheng машини CO., LTD. Компанијата инсистира на принципот на "искреноста, прагматизам, во потрага по вистината и иновации" и постојано се стреми да се движам. На годишно производство вредност достигне стотици милиони јуани.

  Со висок квалитет и нова почетна точка, компанијата секогаш следи концептот на добар квалитет, добра услуга, разумна цена. Таа има освоено пофалби и довербата на илјадници клиенти дома и во странство. "Zhencheng" бренд на само-дупчење само-прислушување завртка стана углед на купувачи. Производи се извезуваат во Европа, Азија, Африка, Северна Америка, Средниот Исток, Југоисточна Азија и во други земји. Компанијата интегрира сеопфатна предности и стратегијата "интернационализација" за да се постигне брилијантни постигнувања. Нека "Zhencheng" завртки поврзување на иднината на светот и нека Zhencheng бренд корист на светот!

  нашата опрема

  图片 1

   

  нашите сертификат

  未 标题 -2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!