• banner11
  • banner8-23
  • banner8-23-1

за нас она што е следно?

Во споите индустрија, има светла бисер, се наоѓа во јужниот дел на градот "Hangzhou Bay Bridge" Cixi, провинција Жеџијанг, Кина. Cixi Zhencheng машини CO., LTD. Компанијата инсистира на принципот на "искреноста, прагматизам, во потрага по вистината и иновации" и постојано се стреми да се движам. На годишно производство вредност достигне стотици милиони јуани.

Со висок квалитет и нова почетна точка, компанијата секогаш следи концептот на добар квалитет, добра услуга, разумна цена. Таа има освоено пофалби и довербата на илјадници клиенти дома и во странство. "Zhencheng" бренд на ...

Научи повеќе
  • компанијата
  • функција производи

    Повеќе

    функција се користи опрема

    WhatsApp Онлајн Chat!