• banner11
  • banner8-23
  • banner8-23-1

për ne ajo që është e ardhshme?

Në industrinë shul, nuk është një margaritar i ndritshëm, ajo është e vendosur në jug të qytetit "gjirin Hangzhou Ura" Cixi, provincën Zhejiang, Kinë. Cixi Zhencheng Makinerisë CO., LTD. Kompania insiston në parimin e "Ndershmëria, pragmatizëm, kërkimit të së vërtetës, dhe risi" dhe vazhdimisht përpiqet për të ecur përpara. Vlera vjetore e prodhimit arrin qindra miliona juan.

Me cilësi të lartë dhe pikënisje të re, kompania gjithmonë ndjek konceptin e cilësi të mirë, shërbim të mirë, çmim të arsyeshëm. Ajo ka fituar falënderim dhe besimin e mijëra konsumatorëve në vend dhe jashtë vendit. "Zhencheng" markë e ...

Mëso më shumë
  • kompani
  • produktet funksion

    më shumë

    tipar pajisje të përdorura

    WhatsApp Online Chat!